Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+64 %
+36 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja, hallituksen jäsen ja hallituksen varajäsen kukin yksin.
Liiketoiminta | 2021/12 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 233 000 | 1 193 000 | 1 218 000 | 631 000 | 1 034 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 642,8 % | −3,2 % | 2,1 % | −48,2 % | 63,9 % |
Liiketulos, € | 286 000 | 172 000 | 196 000 | 133 000 | 93 000 |
Tilikauden tulos, € | 222 000 | 119 000 | 131 000 | 86 000 | 117 000 |
Käyttökate, % | 55,5 % | 16,2 % | 17,8 % | 24,6 % | 12,5 % |
Liikevoitto, % | 47,8 % | 14,5 % | 16,2 % | 21,2 % | 9,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 617 000 | 1 193 000 | 1 218 000 | 631 000 | 259 000 |
Virallinen nimi
22.8.2011
Osakeyhtiö
Sastamala
Katso kartallaHautauspalvelu Surulintu & Pieni Kukka
Päätoimiala
Agentuuriliike
Muu erikoistunut agentuuritoiminta (46180)
Y-tunnus:
16.8.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2018
Verohallinnon perustiedot:
24.8.2011
Työnantajarekisteri:
12.8.2011
Kaupparekisteri:
22.8.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
12.8.2011
Visual Recycling Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Sastamala, ja pääasiallinen toimiala Agentuuriliike.
Yhtiön Visual Recycling Oy liikevaihto oli 1,03 miljoonaa ja tilikauden tulos 117 tuhatta. Liikevaihto nousi 63,9%. Liikevoittoprosentti oli 9,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 300% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää