Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−15 %
−111 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 315 000 | 203 000 | 122 000 | 162 000 | 137 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 41,3 % | −35,6 % | −39,9 % | 32,8 % | −15,4 % |
Liiketulos, € | 117 000 | 18 000 | −16 000 | 59 000 | 37 000 |
Tilikauden tulos, € | 80 000 | −21 000 | −34 000 | 56 000 | −6 000 |
Käyttökate, % | 44,7 % | 19,5 % | 4,9 % | 43,1 % | 50,5 % |
Liikevoitto, % | 37,2 % | 9 % | −12,4 % | 36,7 % | 27,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 315 000 | 203 000 | 122 000 | 162 000 | 137 000 |
Virallinen nimi
6.4.2018
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Agentuuriliike
Muu erikoistunut agentuuritoiminta (46180)
Y-tunnus:
6.4.2018
Ennakkoperintärekisteri:
6.4.2018
Verohallinnon perustiedot:
13.4.2018
Työnantajarekisteri:
1.5.2018
Kaupparekisteri:
13.4.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
6.4.2018
MM Pitkänen Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Agentuuriliike.
Yhtiön MM Pitkänen Oy liikevaihto oli 137 tuhatta ja tilikauden tulos -6 tuhatta. Liikevaihto laski 15,4%. Liikevoittoprosentti oli 27,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää