Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,8 %
+27 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 471 000 | 418 000 | 297 000 | 252 000 | 259 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 33,8 % | −11,2 % | −28,9 % | −15,1 % | 2,8 % |
Liiketulos, € | 240 000 | 305 000 | 138 000 | 158 000 | 147 000 |
Tilikauden tulos, € | 192 000 | 247 000 | 117 000 | 116 000 | 147 000 |
Käyttökate, % | 52,1 % | 74,2 % | 47,6 % | 64,1 % | 57,8 % |
Liikevoitto, % | 51,1 % | 73,2 % | 46,6 % | 62,9 % | 56,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 471 000 | 418 000 | 297 000 | 252 000 | 259 000 |
Virallinen nimi
11.6.2016
Osakeyhtiö
Kouvola
Katso kartallaADIL Clothing
Päätoimiala
Agentuuriliike
Maatalousperäisten raaka-aineiden, elävien eläinten, tekstiiliraaka-aineiden sekä puolivalmisteiden agentuuritoiminta (46110)
Y-tunnus:
11.6.2016
Ennakkoperintärekisteri:
11.6.2016
Verohallinnon perustiedot:
7.7.2016
Kaupparekisteri:
17.6.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
11.6.2016
Kymagro Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kouvola, ja pääasiallinen toimiala Agentuuriliike.
Yhtiön Kymagro Oy liikevaihto oli 259 tuhatta ja tilikauden tulos 147 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,8%. Liikevoittoprosentti oli 56,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää