Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−29 %
−67 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 9 000 | 16 000 | 281 000 | 286 000 | 204 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −62,5 % | 0 % | 3 022,2 % | 1,8 % | −28,7 % |
Liiketulos, € | 4 000 | 2 000 | 4 000 | 4 000 | 1 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 000 | 4 000 | 7 000 | 6 000 | 2 000 |
Käyttökate, % | 37,8 % | 12,8 % | 1,7 % | 1,5 % | 0,9 % |
Liikevoitto, % | 51,1 % | 16,3 % | 1,7 % | 1,5 % | 0,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 281 000 | 286 000 | 204 000 |
Virallinen nimi
11.2.2009
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Agentuuriliike
Kirjanpito
Tilitoimisto
Metallisten rakennustarvikkeiden tukkukauppa (46833)
Y-tunnus:
30.1.2009
Ennakkoperintärekisteri:
30.1.2009
Verohallinnon perustiedot:
11.2.2009
Kaupparekisteri:
13.2.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2009
Helfer Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Agentuuriliike.
Yhtiön muut toimialat ovat kirjanpito, tilitoimisto.
Yhtiön Helfer Oy liikevaihto oli 204 tuhatta ja tilikauden tulos 2 tuhatta. Liikevaihto laski 28,7%. Liikevoittoprosentti oli 0,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää