Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−35 %
−50 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 239 000 | 178 000 | 157 000 | 153 000 | 100 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 57,2 % | −25,5 % | −11,8 % | −2,5 % | −34,6 % |
Liiketulos, € | 26 000 | 34 000 | 13 000 | 12 000 | 7 000 |
Tilikauden tulos, € | 22 000 | 27 000 | 10 000 | 10 000 | 5 000 |
Käyttökate, % | 13,6 % | 21,7 % | 11,1 % | 11,2 % | 10,4 % |
Liikevoitto, % | 11,3 % | 19,5 % | 8,8 % | 8,5 % | 7,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 239 000 | 178 000 | 157 000 | 153 000 | 100 000 |
Virallinen nimi
26.1.1994
Osakeyhtiö
Kerava
Katso kartallaRouvisen Putki & Poltin
Päätoimiala
Öljypolttimet ja öljynpoltinhuolto
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus (43220)
Y-tunnus:
30.9.1994
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
30.9.1994
Työnantajarekisteri:
1.1.2005
Kaupparekisteri:
26.1.1994
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.1997
Öljypoltinasennus ja -huolto Rouvinen Oy on perustettu vuonna 1994. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kerava, ja pääasiallinen toimiala Öljypolttimet ja öljynpoltinhuolto.
Yhtiön Öljypoltinasennus ja -huolto Rouvinen Oy liikevaihto oli 100 tuhatta ja tilikauden tulos 5 tuhatta. Liikevaihto laski 34,6%. Liikevoittoprosentti oli 7,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää